Meie tiim

Mart Hirtentreu
Tegevjuht
mart.hirtentreu@konesko.ee

Tauno Suitsberg
Juhatuse liige / tootmine
tauno.suitsberg@konesko.ee
(+372) 38 38 169

Kaisa Laas
Juhtkonna assistent
kaisa.laas@konesko.ee
(+372) 38 38 165

Katrin Perlin
Personalijuht
katrin.perlin@konesko.ee
(+372) 38 38 974

Andres Männiko
Finantsdirektor
andres.manniko@konesko.ee
(+372) 38 38 167

Tiina Pärtel
Pearaamatupidaja
tiina.partel@konesko.ee
(+372) 38 38 973

Dan Sööl
IT juht
dan.sool@konesko.ee
(+372) 38 38 988

Maris Künnapuu
Ostuosakonna juht
maris.kunnapuu@konesko.ee
(+372) 53 050 155

Allari Leppik
Kvaliteedijuht
allari.leppik@konesko.ee
(+372) 38 38 168

Reelika Rajasalu
Logistik
Reelika.Rajasalu@konesko.ee
(+372) 588 499 70

Hanna Elisa Puumets
Töökeskkonnaspetsialist
hannaelisa.puumets@konesko.ee
(+372) 52 11 802

Mootoritehas

(Koeru)

Mihkel Puumets
Mootoritehase juht
mihkel.puumets@konesko.ee
(+372) 38 38 970

Tiina Toomsalu
Vastutav tellimuste käsitleja
tiina.toomsalu@konesko.ee
(+372) 38 38 966

Liivika Lindepuu
Tootmisjuht - standardmootorid
liivika.lindepuu@konesko.ee
(+372) 38 38 918

Gert Marmor
Mootoritehase tehnikajuht
gert.marmor@konesko.ee
(+372)

Argo Tuisk
Tootmisjuht - erimootorid
argo.tuisk@konesko.ee
(+372) 38 38 976

Maris Tammi
Ostujuht- Mootoritehas
maris.tammi@konesko.ee
(+372) 38 38 995

Aaro Ivask
Tehnoloogiainsener
aaro.ivask@konesko.ee
(+372) 38 38 971

Elektrikomponentide tehas

(Koeru)

Kristel Sass
Elektrikomponentide tehase juht
kristel.sass@konesko.ee
(+372) 38 38 986

Toomas Treiman
Tootmisjuht - Elektrikomponetide tehas
toomas.treiman@konesko.ee
(+372) 38 38 913

Liisa Pärn
Ostujuht - Elektrikomponentide tehas
liisa.parn@konesko.ee
(+372) 59 198 488

Kerttu Kirspuu
Tellimuste käsitleja
kerttu.kirspuu@konesko.ee
(+372) 60 24 931

Elektrikomponentide tehas

(Türi-Alliku)

Kaido Padesaar
Elektriinsener
kaido.padesaar@konesko.ee
(+372) 56 55 490

Metallitehas

(Põltsamaa)

Rait Agu
Metallitehase tehnikajuht
rait.agu@konesko.ee
(+372)77 66 833

Silvi Nõmm
Tellimuste käsitleja
silvi.nomm@konesko.ee
(+372) 77 66 845

Kalle Kihho
Tootmisjuht
kalle.kihho@konesko.ee
(+372) 77 66 850

Mootoritehas

(Türi-Alliku)

Martin Roosme
Mootoritehase juht
martin.roosme@konesko.ee
(+372) 53 09 77 81