Tööpakkumised

"Konesko AS on Kesk-Eesti
suurimaid tööandjaid - meie tehastes on kokku pea 400 töötajat."

Millega tegeleme?

AS Konesko põhitegevusaladeks on elektrikomponentide ja elektrimootorite valmistamine ning masinaehituslik allhanketöö. Ettevõte tegutseb Koerus, Põltsamaal ja Türi-Allikul.

Firma alustas 1992.a 8 töötajaga Tallinnas ja tootmise kasvades koondus tegevus 1998.a Järvamaale Koeru tehasesse.

Täna on Koeru Konesko kõige suurem asukoht, siin asuvad nii elektrimootorite kui ka elektrikomponentide tehased.

2004.a laienes metallitehas Põltsamaale ning Konesko kõige uuem ja moodsam mootoritehas Türi-Allikul, Järvamaal valmis 2019.a kevadel. Lisaks asub Türi-Allikul ka elektrikomponentide tehase tootmisüksus.

Hetkeseisuga töötab ettevõttes üle 380 inimese.

Tööandja kaart

Milline tööandja oleme?

Hindame  oma töötajate kvalifikatsiooni ja vajadusel koolitame ka ise oma spetsialistid. AS Konesko edu aluseks on  kogemustega töötajad ning meeskonnaliikmed, kes usuvad oma võimetesse ja ideedesse.

Oleme seadnud eesmärgiks süstematiseerida oma tegevust, pöörates regulaarselt rohkem tähelepanu personali kvaliteetsele koolitusele, teostuse kvaliteedi pidevale kontrollile ning klientide ja teiste huvipoolte nõuetele. Selle saavutamise tõenduseks on ettevõttele omistatud ISO 9001, 14001 (keskkonna) ja 45001 (töökeskkonna)  juhtimissüsteemide sertifikaadid, mis tagavad kindlate firmasiseste tegevusjuhiste järjekindla järgimise ja parendamise.

Soovin tiimiga liituda!

Meie koduleht kasutab küpsiseid, et pakkuda paremat kogemust. Jätkates nõustud meie küpsisepoliitikaga. Vajuta “Nõustu”, et jätkata.